Szafy wnękowe na wymiar, szafy Raumplus - AnDoor - meble kuchenne, szafy wnękowe, meble na wymiar Warszawa

Idź do spisu treści

Menu główne:

Szafa przesuwna z drzwiami Raumplus
Szafa wnękowa na wymiar, drzwi przesuwane
w systemie Raumplus

Szafy wnękowe, garderoby

Szafy wnękowe oraz wszelkiego rodzaju zabudowy na wymiar pozwalają w maksymalny sposób zagospodarować wolną przestrzeń. W tym przypadku najbardziej funkcjonalne są zawsze proste rozwiązania.
Czasami wnęka jest tak głęboka, że pełne jej wykorzystanie może wiązać się z pewnym dyskomfortem podczas użytkowania, natomiast zabudowa typu garderoby byłaby mało efektywna. Wówczas ciekawą alternatywą mogą być przesuwane regały, które umożliwią nam szybki dostęp do przedmiotów usytuowanych głębiej, w drugiej linii zabudowy. Systemy zabudowy wnętrz doskonale sprawdzają się również na skosach oraz w garderobach.

Drzwi przesuwne

Drzwi tego typu są najlepszym rozwiązaniem w ciasnych pomieszczeniach, czyl wszędzie tam, gdzie mamy niewiele miejsca przed szafą.
W ofercie posiadamy
doskonałe drzwi przesuwne firmy Raumplus, a bogate wzornictwo i kolorystyka sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.
Możemy również zaproponować
drzwi przesuwne Flua Coplanar z niewidocznymi torami. Istotną cechą systemu Flua jest to, że po zamknięciu szafy drzwi ustawionew jednej płaszczyźnie.
Jako wypełnienie drzwi do szaf możemy zastosować
wiele różnych materiałów, jak lustra, szkło lacomat, lacobel, grafikę na szkle, płyty meblowe, fornirowane, lakierowane, tkaniny, tapety i wiele innych. Praktycznie jedynym ograniczeniem może być chyba tylko nasza wyobraźnia. Tym sposobem szafa ponownie stała się elementem dekoracyjnym wnętrza, podnoszącym jego walory estetyczne.
Mechanizmy jezdne
w oferowanych systemach gwarantują ciche, swobodne i bezpieczne przesuwanie drzwi, które posiadają zabezpieczenie przed ich ewentualnym wypadaniem z toru. Ponadto w drzwiach przesuwnych możemy zamontowć systemy cichego domykania, natomiast w drzwiach podwieszanych układy otwierania synchronicznego.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego