Szafy wnękowe na wymiar, szafy Raumplus - AnDoor - meble kuchenne, szafy wnękowe, meble na wymiar Warszawa

Idź do spisu treści

Menu główne:

Szafa przesuwna z drzwiami Raumplus
Szafa wnękowa na wymiar, drzwi przesuwane
w systemie Raumplus

Szafy wnękowe, garderoby

Szafy wnękowe oraz wszelkiego rodzaju zabudowy na wymiar pozwalają w maksymalny sposób zagospodarować wolną przestrzeń. W tym przypadku najbardziej funkcjonalne są zawsze proste rozwiązania.
Czasami wnęka jest tak głęboka, że pełne jej wykorzystanie może wiązać się z pewnym dyskomfortem podczas użytkowania, natomiast zabudowa typu garderoby byłaby mało efektywna. Wówczas ciekawą alternatywą mogą być przesuwane regały, które umożliwią nam szybki dostęp do przedmiotów usytuowanych głębiej, w drugiej linii zabudowy. Systemy zabudowy wnętrz doskonale sprawdzają się również na skosach oraz w garderobach.

Drzwi przeswane

Drzwi tego typu są najlepszym rozwiązaniem w ciasnych pomieszczeniach oraz wszędzie tam, gdzie mamy niewiele miejsca przed szafą. Nie ograniczamy się wyłacznie do systemów drzwi przesuwanych. W naszej ofercie są również drzwi otwierane klasycznie i składane w profilach systemowych oraz bezramowe.
W ofercie posiadamy bardzo obszerną kolekcję anodowanych profili aluminiowych, a także fornirowanych i lakierowanych firmy
Raumplus oraz drzwi z niewidocznymi torami do szkła
i płyty w systemie Flua.
Proponujemy również budżetowe systemy alumniowe i stalowe firmy O-W oraz Stanplus.
Jako wypełnienie drzwi do szaf możemy zastosować różnorodne materiały, jak lustra, szkło lacomat, lacobel, motywy graficzne na szkle, płyty meblowe, fornirowane, lakierowane, tkaniny, tapety i wiele innych.
Mechanizmy jezdne gwarantują ciche, swobodne i bezpieczne przesuwanie drzwi, które posiadają zabezpieczenie przed ich ewentualnym wypadaniem z toru.
Ponadto w drzwiach przesuwanych możemy zamontowć systemy cichego domykania, natomiast w drzwiach podwieszanych układy otwierania synchronicznego.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego