Strona główna
Nieruchomości
Tutaj jesteś
Nieruchomości namioty handlowe

Do czego zastosować namioty handlowe?

Data publikacji 2 stycznia 2022

W dzisiejszych czasach rozpowszechnionego handlu detalicznego, wyposażenie sklepów jest bardzo poszukiwane. Możesz dostać namiot przeznaczony do prezentacji produktów lub usług, który odpowiada Twojemu celowi w dobrej cenie. Namioty zewnętrzne są dostępne u wielu producentów i różnią się pod względem konstrukcji i przeznaczenia.

Jak wybrać namiot

Zanim kupisz namiot handlowy, musisz zdecydować, do czego jest Ci potrzebny, a następnie wybrać odpowiedni rozmiar i materiały. W przypadku namiotów decydującym czynnikiem jest rodzaj ramy. Markiza letnia może być konwencjonalnym namiotem ze stelażem wykonanym z cienkich rurek i bokami z wodoodpornego materiału syntetycznego. Jeśli jednak prowadzisz całoroczną sprzedaż na zewnątrz, będziesz potrzebował namiotu ze sklepu https://dascompany.com/blog ze wzmocnioną ramą wykonaną z metalu.

Namioty handlowe jako alternatywa dla kiosków

Nawet pobieżne zapoznanie się z ofertą namiotów handlowych i hal namiotowych na rynku wystarczy, aby zrozumieć, jak wielka i różnorodna jest to oferta. Najszerzej reprezentowaną odmianą namiotów jest namiot z dachem gumowym, który chroni towar przed deszczem i wiatrem oraz stwarza optymalne warunki do handlu nawet przy złej pogodzie (kiedy konkurencja musi zamknąć sklep).

Zastosowanie i przeznaczenie namiotów

Stosowane są namioty handlowe z izolacją termiczną:

  • W obiektach rekreacji zimowej. W tym namiocie można nie tylko prowadzić działalność handlową, ale również urządzić kawiarnię, lodowisko, pomieszczenie pomocnicze.
  • Do handlu w zimie. Ani śnieg, ani mróz nie przeszkodzą ocieplanemu namiotowi handlowemu w dalszej pracy.
  • Na uroczystości (np. wesela w zaśnieżonym zimowym lesie, uroczystości lub imprezy firmowe na świeżym powietrzu w zimnych porach roku).
  • Dla typowych firm zimowych. Aby nie spóźnić się na rozpoczęcie sezonu, zaleca się zakup namiotu handlowego z wyprzedzeniem

Główne zalety namiotów to:

  • Duży wybór rozmiarów – od małych namiotów handlowych przeznaczonych do handlu ulicznego po ogromne przenośne centra handlowe, które można zainstalować w dowolnym miejscu.
  • Lekka konstrukcja o wysokiej wytrzymałości. Do montażu i demontażu dużych namiotów handlowych potrzebne są specjalne maszyny i siła robocza.
  • Mobilność. Namioty handlowe można łatwo przenosić z miejsca na miejsce..

Przy zamawianiu namiotu handlowego lub hali namiotowej przedsiębiorcy zazwyczaj wymagają nadrukowania na nich określonych wzorów lub logotypów. Dzięki jaskrawym nadrukom namiot nie tylko staje się widoczny z daleka i przyciąga uwagę klientów, ale także staje się darmową reklamą firmy lub marki.

Redakcja andoor.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?