andoor.pl

andoor.pl – dom, remont, wnętrze

nowoczesne gadżety do domu
Dom

Przydatne, praktyczne i nowoczesne gadżety do domu

Wydaje się, że w odpowiednio urządzonym mieszkaniu, poza meblami, oświetleniem i innymi najważniejszymi elementami, nic więcej nie jest potrzebne. Jednak z czasem okaże się, że czegoś nam brakuje. Na przykład jakichś akcesoriów, które spowodują, że przebywanie w mieszkaniu będzie bardziej komfortowe i przyjemne. W tekście wymienimy niektóre, nowoczesne gadżety do domu, które warto zakupić.

Nietypowe gniazdka i kominek bez ognia

Na początek przedstawimy bardzo ciekawe gadżety, które działają w oparciu o nową technologię. Mowa np. gniazdkach z wejściem USB oraz kominkach elektrycznych. Brzmi niesamowicie, prawda? Jeżeli chodzi o te pierwsze akcesoria, to są one tak skonstruowane, że pozwalają na jednoczesne standardowe podłączenie jakiegoś urządzenia do sieci oraz ładowanie innego (chociażby tabletu, telefonu czy aparatu). To rozwiązanie bardzo ułatwiające życie, szczególnie w czasach opanowanych przez elektronikę. Z kolei bezpieczny kominek pozbawiony prawdziwego ognia, przyda się tam, gdzie nie można skorzystać z prawdziwego kominka opalanego drewnem. Spowoduje, że zaoszczędzimy miejsce w salonie, a dzięki rozbiciu wiązek światła, wyświetli nam obraz płomieni.

nowoczesne gadżety do domu

Zobacz także: https://www.andoor.pl/jaki-projektor-do-domu/

Specjalna taca oraz łapka na muchy

Siedząc wygodnie na kanapie i oglądając telewizję, warto mieć pod ręką funkcjonalną, elastyczną tacę dla leniwych. Wyposażona jest w sześć kieszeni i organizer na piloty, a nawet słuchawki, klucze oraz okulary. Dzięki niej żadnego z tych przedmiotów nie zgubimy. Co więcej, nie musimy ciągle wstawać z sofy, aby iść po jakieś przekąski. Dlaczego? Bo możemy je również umieścić wcześniej na takiej wytrzymałej, wykonanej z bawełny i poliestru tacy, którą łatwo zakłada się na boku kanapy. W kategorii nowoczesne gadżety do domu warto jeszcze polecić, dostępną w różnych kolorach, elektryczną rakietą na muchy. Taki plastikowy sprzęt także ułatwi życie w mieszkaniu. Bez problemu pomoże bowiem w walce z denerwującymi owadami. Jedynie co trzeba zrobić, to nacisnąć odpowiedni przycisk. Wtedy każda mucha wpadnie w zastawioną pułapkę.

Nowoczesne gadżety do domu – lampa LED do łazienki

Z salonu przejdźmy np. do łazienki. Do tego pomieszczenia także możemy zakupić ciekawe akcesoria. Jednym z nich będzie lampa LED świecąca w różnych kolorach. Jej oryginalność polega na tym, że ma czujniki ruchu – zapala się, kiedy tylko wejdziemy do środka. Sama również gaśnie, jeżeli zapalimy podstawowe źródło światła. Co ważne, jest wodoodporna i można ją zamontować nawet przy muszli sedesowej. Działa dość długo dzięki trzem bateriom paluszkom.

Oczywiście to nie wszystkie ciekawe i nowoczesne gadżety do domu. Wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego albo stacjonarnego, gdzie sprzedawane są praktyczne akcesoria (także przeznaczone do kuchni). Każda osoba znajdzie tam coś dla siebie, kierują się swoimi indywidualnymi potrzebami.